top of page

RENK AYRIMI

Üretim kalitesi için çok önemli olan renk ayrımı işlemi, gravür konusunda mesleki eğitim almış, deneyimli uzman kadro tarafından STK 4000 CAD, BEST IMAGE CAD –CAM, ARTPRO ve son sürüm PHOTOSHOP sistemleri kullanılarak üretim için uygun hale getirilir.

TEKSTİL BASKI RENK AYRIMI

Gelen orijinal desenleriniz öncelikle baskıya uygunluğu esas alınarak sırasıyla işletme şartlarınıza, boya patınıza, makine parkurunuza göre teknik süzgeçten geçirerek renk ayrımı için uygun doneler sağlarız. Bu şartlar ışığında çalışmaya aldığımız desenlerinizi deneyimli ve hızlı kadromuz ile  STK 4000 CAD, BEST IMAGE CAD ve PHOTOSHOP programlarını kullanarak gravür edilecek hale getirir. Renk ayrımı tamamlanan desenlerin MESH belirlemesi yapıldıktan sonra üretim hattına aktarırız.

AMBALAJ / FLEXO RENK AYRIMI

Gelen orijinal desenlerinizi; işletme şartlarınıza, boya patınıza, makine parkurunuza göre teknik süzgeçten geçirerek renk ayrımı için uygun doneler toplar ve bu şartlar ışığında baskıya uygunluğunu esas alarak renk ayrımı işlemine başlarız. Deneyimli ve hızlı ekibimiz sizin sorunsuz baskı yapabilmeniz için gerekli tüm şartları desende BEST IMAGE CAD –CAM, ARTPRO ve PHOTOSHOP programlarını kullanarak sağlar. Diğer teknik özellikleri de belirlendikten sonra üretim hattına aktarır.

SUNİ DERİ  RENK AYRIMI

Gelen orijinal deri numuneleriniz başta kullandığımız sisteme uygunluğu olmak üzere baskı şartlarınıza, makine parkurunuza ve baskı zeminlerinize göre teknik incelemeye alınır. Yapılabilirliği olan desenler 1/1 kopyalama işlemine alınır. Kopyalama işlemi tamamlanan desenler renk ayrımı için digital ortama aktarılır. Renk ayrımı işlemini BEST IMAGE CAD ve PHOTOSHOP programlarını kullanan deneyimli ve hızlı ekibimiz hazırlar. Teknik olarak GRAVÜRE hazır hale getirilen desenleriniz öncelikle numune baskı kalıpları için üretim hattına aktarılır, PROTOTİPTEN onaylı desenleriniz GRAVÜR için üretim hattına aktarılır.

bottom of page