top of page

ÜRETİM - LAZER - GRAVÜR

ROTASYON TEKSTİL

 

DESEN dairelerimizde RENK AYRIMI yapılmış ve GRAVÜR hazırlığı tamamlanmış desenleriniz STK LEN-3000 / STK BESTLEN-5113 / MORPHEUS-6213 LAZER makinelerimizde üretime alınır.

TEKSTİL desenleriniz GRAVÜRE hazır halde üretim bandına aktarıldığında; konusuna hakim, profesyonel teknik ekibimiz tarafından üretim öncesi kontrolü yapılır. Desenlerinizin karakterine göre uygun MESH ve LAK hazırlığını yapıldıktan sonra LAZER GRAVÜR makinelerimizle eşleştirilerek üretim aşamasına alır. Üretim aşamasında dikkatle ve özenle hazırlanan şablonlar makinelerden çıktıktan sonra paketleme öncesi son kontrolleri yapılır. Üretim onayı alan şablonlarınız talebinize göre başlıklı ya da başlıksız olarak gönderilmek üzere paketleme hattına aktarılır.

ROTASYON LAZER GRAVÜR ŞABLON yelpazemiz;

LAZER GRAVÜR fiyat tekliflerimizi  info@universalengraving.net  adresinden talep edebilirsiniz.

SLEEVE AMBALAJ

FLEXO, DEFTER, MATBAA sektörleri için EPDM ve EBONIT malzeme kaplı SLEEVE ve MERDANELER üzerine GRAVÜR yapmaktayız. TÜRKİYE’ de ilk defa bünyemizde indirgeme prosesi ile yapılan ELASTOMER ve PHOTOPOLİMER kaplı SLEEVELERİ doğrudan LAZER teknolojisi ile herhangi bir kimyasal veya FİLM kullanmadan işlemekteyiz.

FLEXO, DEFTER, MATBAA işleriniz GRAVÜRE hazır halde üretim bandına aktarıldığında; konusuna hakim, profesyonel teknik ekibimiz tarafından üretim öncesi kontrolü yapılır, SLEEVE ve MERDANELER işlerinizin niteliğine göre ÇEVRE, SHOR ve KAPLAMA MALZEMESİNE göre LAZER GRAVÜR makinemiz MORPHEUS-6213 de üretim aşamasına alır. Üretim aşamasında dikkatle ve özenle hazırlanan SLEEVE ve MERDANELERİNİZİN paketleme öncesi son kontrolleri yapılır. Üretim onayı alan SLEEVE ve MERDANELER gönderilmek üzere paketleme hattına aktarılır.

EPDM ve EBONİT SLEEVE LAZER GRAVÜR yelpazemiz;

EPDM ve EBONİT SLEEVE fiyat tekliflerimizi info@universalengraving.net  adresinden talep edebilirsiniz.

Sizin tarafınızdan temin edilen MERDANELERE de gravür yapmaktayız. Bize göndereceğiniz MERDANELERDE  esas aldığımız iki önemli nokta vardır; BALANS ve AĞIRLIK.

GRAVÜR olacak MERDANELERİNİZDE BALANS olmaması ve 120 kg ağırlığı geçmemesi gerekmektedir.

SUNİ DERİ SLEEVE LAZER GRAVÜR

TÜRKİYE’ de ilk ve tek olarak faaliyet gösterdiğimiz SUNİ DERİ sektörü için SİLİKON EMBOSS SLEEVE GRAVÜRÜ yapmaktayız. SİLİKON KALIPLARIMIZ 270 derece ısıya dayanıklı olup sonsuz ve eksiz baskı imkanın yanında STOKLAMA konusunda da avantaj sağlamaktadır. SİLİKON, KAUÇUK(EPDM), EBONIT SLEEVE kalıplarımızla 2009 yılından beri SUNİ DERİ, SOĞUK EMBOSS(ROTASYON BAŞLIKLI), KAYDIRMAZ TABAN, DUVAR KAĞIDI hizmet verdiğimiz sektörlere örnektir.

SUNİ DERİ desenleriniz GRAVÜRE hazır halde üretim bandına aktarıldığında; konusuna hakim, profesyonel teknik ekibimiz tarafından üretim öncesi kontrolleri yapılır, SLEEVE için işlerinizin niteliğine göre ÇEVRE ve SHOR belirlemesinden sonra LAZER GRAVÜR makinemiz MORPHEUS-6213 de üretim aşamasına alınır. Üretim aşamasında dikkatle ve özenle hazırlanan SLEEVELERİNİZİN paketleme öncesi son kontrolleri yapılır. Üretim onayı alan SLEEVELER gönderilmek üzere paketleme hattına aktarılır.

SİLİKON-EPDM ve EBONİT SLEEVE LAZER GRAVÜR yelpazemiz;

SİLİKON-EPDM ve EBONİT SLEEVE fiyat tekliflerimizi info@universalengraving.net  adresinden talep edebilirsiniz.

Sizin tarafınızdan temin edilen MERDANELERE de gravür yapmaktayız. Bize göndereceğiniz MERDANELERDE  esas aldığımız iki önemli nokta vardır; BALANS ve AĞIRLIK.

GRAVÜR olacak MERDANELERİNİZDE BALANS olmaması ve 120 kg ağırlığı geçmemesi gerekmektedir.

SOLDURMA

Piyasada ki mevcut bir çok firmadan farklı olarak biz ŞABLONLARINIZI YÜKSEK BASINÇLI SU ile SOLDURMAKTA, kimyasal ya da elle fırçalama yöntemi kullanmadan GERİ DÖNÜŞÜM sağlamaktayız. TEKSTİL desenleriniz için hazırlattığınız ama stoklarınızda bekleyen yeniden kullanılmaya uygun ROTASYON TEKSTİL ŞABLONLARINIZI MESH açıklığı ve ŞABLON niteliği bozulmadan soldurma işlemi yapmaktayız. SOLDURDUĞUMUZ ŞABLON KALİTESİ neredeyse sıfır ŞABLON kalitesine eş değerdedir.

SOLDURMA  ŞABLON yelpazemiz;

SOLDURMA  fiyat tekliflerimizi  info@universalengraving.net  adresinden talep edebilirsiniz.

bottom of page