top of page

SLEEVE DUNİ DERİ

TÜRKİYE’ de ilk ve tek olarak faaliyet gösterdiğimiz SUNİ DERİ sektörü için SİLİKON EMBOSS SLEEVE GRAVÜRÜ yapmaktayız. SİLİKON KALIPLARIMIZ 270 derece ısıya dayanıklı olup sonsuz ve eksiz baskı imkanın yanında STOKLAMA konusunda da avantaj sağlamaktadır. SİLİKON, KAUÇUK(EPDM), EBONIT SLEEVE kalıplarımızla 2009 yılından beri SUNİ DERİ, SOĞUK EMBOSS(ROTASYON BAŞLIKLI), KAYDIRMAZ TABAN, DUVAR KAĞIDI hizmet verdiğimiz sektörlere örnektir.

SUNİ DERİ desenleriniz GRAVÜRE hazır halde üretim bandına aktarıldığında; konusuna hakim, profesyonel teknik ekibimiz tarafından üretim öncesi kontrolleri yapılır, SLEEVE için işlerinizin niteliğine göre ÇEVRE ve SHOR belirlemesinden sonra LAZER GRAVÜR makinemiz MORPHEUS-6213 de üretim aşamasına alınır. Üretim aşamasında dikkatle ve özenle hazırlanan SLEEVELERİNİZİN paketleme öncesi son kontrolleri yapılır. Üretim onayı alan SLEEVELER gönderilmek üzere paketleme hattına aktarılır.

SİLİKON-EPDM ve EBONİT SLEEVE LAZER GRAVÜR yelpazemiz;

SİLİKON-EPDM ve EBONİT SLEEVE fiyat tekliflerimizi info@universalengraving.net  adresinden talep edebilirsiniz.

Sizin tarafınızdan temin edilen MERDANELERE de gravür yapmaktayız. Bize göndereceğiniz MERDANELERDE  esas aldığımız iki önemli nokta vardır; BALANS ve AĞIRLIK.

GRAVÜR olacak MERDANELERİNİZDE BALANS olmaması ve 120 kg ağırlığı geçmemesi gerekmektedir.

bottom of page